Вітаміни для зору
Через велику кількість гаджетів і всілякої техніки навантаження на очі зросло в рази. Ми цілими днями працюємо за комп'ютером, гортаємо соцмережі в смартфоні, ввечері дивимося фільми й серіали або читаємо книжки. Через шкідливе випромінювання зір може погіршуватися вже з дитячого віку. А якщо зловживати алкоголем і сигаретами, то проблема посилиться ще більше. Підтримувати гостроту зору в таких умовах досить складно, адже організм не завжди отримує необхідні йому мікроелементи. У подібних випадках найкраще купити вітаміни для очей.
Чим корисні вітаміни для очей
Хороші вітаміни для очей надають цілу низку позитивних ефектів:
- знімають втому очей;
- уповільнюють або знижують запальні процеси;
- зміцнюють імунітет;
- активізують кровотік у судинах і капілярах, які живлять очі;
- підтримують хороший тонус очних м'язів.
Регулярно приймаючи вітаміни для поліпшення зору, можна запобігти деяким віковим захворюванням. Наприклад, макулодистрофії, яка вражає сітківку ока, коли організму бракує вітамінів C, E і цинку.
Пам'ятайте, що вітаміни для очей не покращують і не відновлюють зорову функцію. Жодні БАДи не позбавляють від офтальмологічних захворювань і не відновлюють гостроту зору. Їх використовують тільки як допоміжний засіб, за допомогою якого можна уповільнити або зупинити погіршення зору. Для лікування очних захворювань призначені інші препарати.
Кому варто купити вітаміни для очей
Для підтримки здоров'я зорової системи найкраще дотримуватися правильного раціону. Але все ж є деякі категорії людей, які можуть додатково купити вітаміни для очей.
Перелічимо основні причини для купівлі БАДів для поліпшення зору:
- незбалансоване харчування;
- перенесення операції на очах або запальні захворювання очей;
- уповільнення вікового погіршення зору;
- наявність шкідливих звичок (сигарети негативно впливають на судини очей);
- рано діагностована короткозорість у дітей.
Також вітаміни для очей будуть корисні для людей, які багато працюють за комп'ютером. Наприклад, для програмістів, копірайтерів, офісних співробітників. Часто їх призначають і дітям. Насамперед тим, у кого занадто рано було діагностовано короткозорість. Також вітаміни для очей будуть корисні дітям, які не хочуть їсти фрукти й овочі.
Які вітаміни корисні для очей
Коли порушується зір, лікарі рекомендують приймати вітаміни для очей. Тривалість курсу визначається в індивідуальному порядку. Враховуйте, що вітаміни для очей не лікують захворювання. З їхньою допомогою можна пригальмувати або повністю зупинити процес зниження гостроти зору.
БАДи для очей являють собою вітамінні добавки на основі натуральних рослинних речовин. Умовно вони поділяються на дві групи:
- З антоціанами. До цієї категорії належать БАДи з чорницею. Такі вітаміни для очей виготовлені на основі екстракту ягід чорниці. Як основна діюча речовина використовуються антоціани, що містяться в чорниці. Вони позитивно впливають на кровоносні судини очей і сприяють їх зміцненню.
- З каротиноїдами. До цієї категорії належать БАДи з лютеїном. Такі вітаміни для очей мають антиоксидантні властивості, що сприяє зняттю запальних реакцій в організмі. Також з їхньою допомогою забезпечується захист очей від негативного впливу променів сонця і запобігання появі катаракти (коли мутніє кришталик). Накопичуючись у сітківці ока, лютеїн гальмує вікові зміни та процес погіршення зору, а також позитивно впливає на зоровий апарат загалом.
Іноді ці групи можуть комбінувати. Багато добавок для зору додатково містять вітаміни A, B, C, E і цинк. Це дозволяє домогтися поліпшеного ефекту.
Вибираючи комплекс вітамінів для зору, уважно дивіться на його склад, адже мікроелементи мають різну дію:
- вітамін A — поліпшення гостроти зору;
- вітаміни групи B — зміцнення зорових нервів;
- вітамін C — збільшення міцності судин, посилення антиокислювальних властивостей вітаміну E;
- вітамін D — захист сітки очей від дегенерації;
- вітамін E — запобігання віковому погіршенню зору, поліпшення шкірного покриву навколо очей.
Також у складі БАДів для очей можуть міститися хром, селен, мідь, цинк, марганець. Вони сприяють зміцненню очних м'язів, нормалізації очного тиску і загостренню зору. Додатково знижується стомлюваність очей і запобігається ймовірність появи дегенеративних процесів.
Вміст вітамінів для очей у продуктах
Вітаміни для очей містяться в багатьох продуктах. Якщо дотримуватися здорового раціону, їсти багато білкової їжі, овочів і фруктів, то нестача корисних мікроелементів вам не страшна.
У великій кількості вітаміни для очей містяться у фруктах:
- чорниці;
- ківі та апельсині;
- полуниці та абрикосах;
- грейпфруті та шипшині.
Корисні для зору й такі овочі як:
морква;
- гарбуз;
- капуста;
- цибуля і часник;
- шпинат.
Також вітаміни для очей містяться в таких продуктах тваринного походження як:
- риба;
- яйця;
- молочні продукти;
- яловичина.
Окремо варто відзначити чорний шоколад. У його складі є рідкісні флаваноїди, які запобігають катаракті, покращуючи здоров'я кровоносних судин і рогівки ока.
Де купити вітаміни для очей у Києві та Україні
Купити вітаміни для поліпшення зору ви може у нас на сайті OkHealth. На вибір в каталозі пропонуються БАДи з різними компонентами в складі, тому вивчайте асортимент, порівнюйте ціни та купуйте оптимальний за всіма параметрами варіант. До речі, вітаміни для очей випускаються в різній формі (капсули, краплі, порошок), так що вибирайте те, що вам підходить.
Продаж БАДів здійснюється по всій Україні. Купуючи вітаміни для зору дорослим (для чоловіків і жінок) в Києві, ви можете безкоштовно забрати їх в нашому пункті видачі або скористатися послугою кур'єрської доставки. Якщо з вибором виникнуть труднощі — телефонуйте, ми підкажемо, які вітаміни для очей можуть вам підійти.
Часті питання про Вітаміни для зору
Які протипоказання для прийому вітамінів для очей?
Протипоказання можуть включати алергії на компоненти добавок, тяжкі захворювання печінки або нирок, а також індивідуальну непереносимість. Перед початком прийому бажано проконсультуватись із лікарем.
Скільки часу потрібно приймати вітаміни для досягнення результату?
Для досягнення видимого результату зазвичай потрібно 1-3 місяці регулярного прийому вітамінів для очей. Однак термін може змінюватись в залежності від індивідуальних особливостей та стану зору.
Як вибрати вітаміни для очей під час роботи за комп'ютером?
Вибирайте вітаміни, що містять лютеїн, зеаксантин та вітаміни групи B. Вони допомагають захищати очі від цифрової напруги. Також зверніть увагу на добавки з антоціанами, наприклад екстрактом чорниці.
- вітаміни для чоловіків
- омега 3 для дітей
- комплекс вітамінів для жінок
- вітамінний комплекс для чоловіків
- купити лецитин
- тестостеронові бустери
- комплекс вітамінів для суглобів
- антиоксидантний комплекс
- лютеїн для зору
- вітаміни для хорошого сну
- купити спортивне харчування недорого
- препарати для омолодження організму
- вітаміни з Польщі
- німецький комплекс вітамінів
- американські вітаміни