- Безкоштовна доставка від 2000 грн.
- Самовивіз з пункту видачі:
м. Київ, пр. Перемоги, 33/1 - Доставка кур'єром по Києву.
- Доставка у відділення Нової Пошти.
- Кур'єр Нової Пошти за адресою.
ЕФЕКТ ВІД ПРИЙОМУ
- Поліпшення м'язової продуктивності шляхом зменшення маркерів пошкодження м'язів (окислювачів, що виділяються під час вироблення енергії), поліпшення гідратації, ресинтезу глікогену та можливості перетворюватися на глюкозу.
- Антиоксидант знижує окисне пошкодження м'язових клітин, що викликається лактатом і аміаком.
- Прискорення відновлення організму після фізичного навантаження.
- Підтримка цілісності та функції кишкового епітелію. Зміцнення бер'єрної функції стінок кишечника, особливо у людей з травмами та зниженим імунітетом.
ПРИНЦИП ДІЇ
Глютамін є найбільш поширеною амінокислотою в нашому тілі, яку спортсмени використовують для підтримки м'язової маси, синтезу енергії та глікогену, підтримки імунної системи і навіть зниження токсичної дії аміаку шляхом буферизації. У всіх перерахованих процесах бере участь універсальна амінокислота Л-Глютамін! Близько 20% із загального пулу вільних амінокислот становить Глютамін, але незважаючи на це, він також швидко використовується, а його запаси стрімко вичерпуються в період голодування, хвороби, виснаження, тренувань або травм.
Амінокислота Л-глютамін відіграє важливу роль у забезпеченні цілісності стінок кишечника, будучи поживною речовиною для клітин ентероцитів, що регулюють відновлення слизової оболонки і підтримують бар'єрні властивості епітелію. Дослідження на пацієнтах опромінених радіацією встановили, що Глютамін прискорює відновлення епітелію слизової оболонки кишечника та захищає стінки від пошкодження. Висновок заснований на здатності Глютаміну виробляти антиоксидант глютатіон та лімфоцити в кишечнику. Також є висновок, заснований на тестуванні людей, які пройшли хіміотерапію, про позитивний вплив на ослаблення діареї при вживанні цієї аімнокислоти.
Глютамін - це основне живильне джерело для проліферації клітин кишечника, про що свідчать дослідження інвітро, де в умовах дефіциту Глютаміну слабшало зростання епітеліальних клітин типу IEC-6 і Caco-2. Зазначається, що добове споживання Глютаміну кишечником становить близько 15 г. Амінокислота зберігає здатність епітелію до підтримки бар'єрного захисту від проникнення токсинів та патогенного середовища, що провокують запалення.
Амінокислота концентрується як у внутрішньоклітинному просторі, так і позаклітинній рідині і активно споживається організмом для вироблення клітин епітелію, клітин імунітету і підшлункової залози, а також нейронів. Швидкість поділу імунних Т-клітин, фагоцитів, цитокінів і В-клітин може гальмуватися через швидке вичерпання запасів Глютаміну і навпаки прискорюватися, якщо ви вживаєте достатньо амінокислоти з раціону або харчових добавок.
Л-Глютамін також є осмотичною органічною речовиною, що допомагає контролювати в'язкість внутрішньоклітинної рідини та об'єм клітини, для її захисту від стресорів.
Розглянемо переваги вживання цієї корисної добавки:
ПІДТРИМАННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ. ЗНИЖЕННЯ ВТОМИ.
Причинами зниження працездатності м'язів можуть виступати ряд факторів: вичерпання глікогену, зневоднення (втрата електролітів), а також накопичення токсичних речовин як аміак і лактат, які активно продукуються клітинами в процесі вироблення енергії. Аміак окислює клітинні мембрани і руйнує клітини м'язів, викликаючи окислювальний стрес. У пошуку мотодів підтримки вихідної потужності та відстрочення втоми, вченими був виявлений глікогенний потенціал Л-Глютаміну, який впливає на ферменти глікогенсинтази стимулюючи вироблення глікогену - енергетичного субстрату із залишків глюкози, який дозволяє зберігати невеликий але дуже важливий обсяг енергії у м'язах та печінці. Крім того, коли ви сильно виснажені, L-Glutamine буде піддаватися метаболізму в печінці, перетворюючись на глюкозу - прямий донатор енергії АТФ. Ще однією корисною властивістю для спортсмена, що тренується, буде здатність Глютаміну підтримувати рівень водно-натрієвого балансу та електролітів у клітинах. Шляхом Na залежного каналу Глютамін прискорює транспорт електролоїтів через стінки кишечника.
АТОКСИЧНА ТА АНТИОКСИДАНТНА ДІЯ.
Глютамін є транспортером аміаку та лактату, тим самим знижуючи закислення та руйнування клітин м'язів, а також нейронів головного мозку. Реакція проходить за участю ферменту Глютамінсинтетази, який переробляє аміак і глутамат в глютамін. Через збільшення синтезу Глютаміну в мозку відразу після початку високоінтенсивних навантажень, які забезпечують підвищення накопичення відходів працюючих клітин - аміаку, було зроблено припущення про таку захисну реакцію мозку, при якій з підвищенням токсинів активно синтезується Глютамін для зниження окисного стресу.
Також зазначається, що Глютамін потрапляє в клітину натрій залежним шляхом і збільшує концентрацію Na+ всередині клітини, тим самим затримуючи там воду і покращуючи гідратацію, що підтримує антиоксидантну функцію.
Численні дослідження на людях, тваринах і в пробірці, документують величезну користь амінокислоти Л-Глутамін, що робить її цінним нутрієнтром не тільки для спортсменів, але і для людей контролюючих своє здоров'я.
Поживна цінність |
||
Розмір порції : 5 г |
||
|
Кількість в 1 порції |
% добової норми |
L-глютамін |
5000 мг |
** |
** Добову норму не визначено |
Немає відгуків про цей товар.